Malířské práce

malovani-strankaPtáte se sami sebe, jak a čím doma vymalovat, kdy je na malování vhodná doba a kolik Vám to zabere času? Nebylo by lepší zaplatit si profesionály? Díky dlouholeté zkušenosti v oboru Vám možeme potvrdit, že máme celkem dost zákazníků, co se do malování pustili sami, ale v půlce toho nechali a zavolali profesionály, aby jim od težké práce, která stejně nevede k valnému výsledku, pomohli a výmalbu dokončili.

V dnešní době, kdy čas jsou peníze, Vám ručíme za to, že když si spočítáte strávený čas malovánín pokoje nebo bytu amatérem, čas výmalby se zdvojnásobí ne-li ztrojnásobí… Zaplaťte si profesionály a jsme přesvědčeni o tom, že peníze, které investujete do malování, se Vám vrátí v podobě volného času – žádná sobota neděle strávená malováním, zabité odpoledne a večery, nemluvě o stresu, když to nejde… nebo ne aspoň tak, jak Vy by jste si přáli. Zadejte zakázku naší firmě a vydělávejte peníze u sebe v práci.

 

  1. Místnost, pokoj vyklidíme tak, aby se nám dobře malovalo.
  2. Kvalitně zakryjeme podlahu a nábytek, zalepíme podlahové lišty, odmontujeme zásuvky.
  3. Místnost vymalujeme základním nátěrem, popřípadě penetrujeme (barva potom nemusí být tak hustá, aby se nám dobře natíralo).
  4. Vyspravíme praskliny a díry v pokoji
  5. Provedeme druhý nátěr místnosti (barvu necháváme na podruhé hustější).
  6. Úklid – uklidíme po sobě, strháme pásky z lišt, namontujeme vypínače, zásuvky, zbalíme hadry z podlahy a nábytku (pro zakrývaní používáme především prostěradla, hadry, starší závěsy atd. Také samozřejmě na nábytek igelitové folie s lepicí páskou různých velikostí).
  7. Zameteme a vytřeme podlahu a pokud jsme si vše dobře zakryli, nemusíme trávit dlouhé hodiny úklidem :)

Orientační ceník malířských úkonů

Malířské úkony – při výpočtu ceny je brán ohled k rozsahu zakázky a stavu předchozí malby. Ceny jsou orientační, přesná kompletní cenová nabídka bude zpracována až po prohlídce a zaměření.

 

Malířské práce (vč. materiálu)

Primalex STANDART24 Kč/m2
Primalex PLUS28 Kč/m2
Primalex BONUS30 Kč/m2
Primalex POLAR36 Kč/m2

Malířské přípravné práce (bez materiálu)

Přebroušení štuků a nových omítek5 Kč/m2
Mytí a rozmývání8 Kč/m2
Stržení tapet, jedna vrstva15 Kč/m2
Hloubkový penetrační nátěr jednonásobný14 Kč/m2
Potahování tmelem, stěrkování stěnod 90 Kč/m2
Oškrábání starých maleb25 Kč/m2
Štukování stěnod 100 Kč/m2
Izolace proteklých a kouřových skvrnod 45 Kč/m2
Odstranění plísní60 Kč/m2

CENÍK MALÍŘSKÝCH PRACÍ - malování bytů

velikost bytuvčetně materiáluKč/byt
1+1ANO6000 - 8000
2+1ANO8000 - 12000
3+1ANO12000 - 15000

 

Na základě vašich požadavků nalezneme optimální řešení, vedoucí k vaší spokojenosti. Rádi vám zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

zobraz_obr.php_